UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 15307513
nr 1530 7513
Bordsur
Sent 1800-tal, Dekor med Kvinna, sten / mässing / brons. Längd: 40 cm, djup: 15 cm, höjd: 33 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:56:27
1.000 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)